دریافت مشاوره رایگان در مورد فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

مغازه ای با ویترین باز به کل کشور

شما با اجاره یک مغازه از رفت و آمد فضای روبروی آن مغازه استفاده میکنید و مشتری جذب میکنید. داشتن مغازه در موقعیتی مناسب و پر رفت و آمد نیز، هزینه های هنگفتی دارد. اما اگر مغازه ای داشته باشید که کل جمعیت کشور از ویترین آن بازدید کنند چه؟ شما از طریق یک فروشگاه اینترنتی، ویترینی به وسعط کل کشور خواهید داشت تا همه از محصولات شما بازدید کنند.

تمامی تجارب بد قبلی شما از وبسایت به دلیل استفاده از سیستم های آماده ای مانند ووکامرس و اوپن کارت است. بهتر است از همین لجظه سایت خود را shift + delete کنید و با یک CMS اختصاصی بهینه سازی شده و قدرتمند مانند ایده آل وبساز، به کسب و کار خود رونق دوباره ای ببخشید.

IdealWebsaz Panel

امکانات بی نظیر

CMS فروشگاهی ایده آل وبساز

منو و زيرمنوي drag and drop - مديريت اسلايدر ها - مديريت گالري هر محصول و افزودن عکس به صورت drag and drop - مديريت محصولات از داخل سايت و پنل مديريت. - پنل مديريت اختصاصي - مديريت برچسب - کلمات کليدي هر محصول - مديريت لوگو و فاو آيکون - مديريت صفحه تماس با ما، امکان افزودن و يا ويرايش صفحات سايت- افزودن و ویرایش بی نهایت محصول - مشاهده و مدیریت سفارشات - امکان پیگیری سفارشات برای مشتریان- آمار بازديد اختصاصي و پيشرفته هر محصول- مديريت کاربران - افزودن و ويرايش دسته بندي هاي محصولات - امکان عضويت نظردهي و لايک محصولات توسط کاربران - پنل کاربري اختصاصي براي هر کاربر - امکان ارسال تيکت توسط کاربر به مدير و پاسخ توسط مدير - مديريت و تاييد محصولات و نظرات توسط مدير - امکان معرفي چندين مدير جهت تاييد نظرات - امکان معرفي چندين نفر جهت قرار دادن محصول و ....