درباره ایده آل

درباره ایده آل

کانون تبلیغاتی ایده آل به مدیریت سعید باهری، فعالیت خود را از پاییز 82 با هدف ایجاد تمایز در تبلیغات آغاز کرد. این گروه در طی فعالیت خود در زمینه های مختلف صنعت تبلیغات از جمله طراحی گرافیک، تبلیغات محیطی و چاپ outdoor و indoor ، تولید و بازرگانی هدایای تبلیغاتی و ... سعی در ارائه بهترین ها به مشتریان خود نموده است و مراحل رشد و بالندگی خود را هر روز و پیوسته، با توجه به نیاز های روز طی کرده است.

این گروه در سال 1391 با افق دید وسیع و با توجه به افزایش روز افزون سرعت تجارت الکترونیک و با هدف ورود به بازار های کشوری و جهانی، فعالیت خود را در زمینه توسعه و ایجاد سیستم های تحت وب ، نرم افزار ها و اپلیکیشن های مورد نیازاین صنعت آغاز نمود و تمام تلاش خود را در جهت ایجاد تغییر و تمایز در این صنعت و راه اندازی وب سایت های مختلف با سیستم اختصاصی به کار بست.

پس از دو سال کار مداوم وتحقیق و توسعه مستمر در زمستان سال 95 با تکمیل نرم افزار و سیستم اختصاصی ایده آل که برنامه نویسی شده تحت بروزترین زبان برنامه نویسی جهان یعنی php و توسعه داده شده توسط فریم ورک بسیار قدرتمند Laravel با شعار < خداحافظ وردپرس  ،  سلام ایده آل  > می باشد پا به عرصه رقابت گذاشت ، هم اکنون تیمی مجرب و حرفه ای متشکل از افراد تحصیلکرده در خدمت شماست تا در زمینه ایجاد سیستم های تخصصی نظیر وب سایت با مدیریت اختصاصی ، فروشگاه های آنلاین ، سیستم اختصاصی ثبت و مدیریت سفارشات چاپ خانه ها، سیستم های تحت وب و آنلاین، اتوماسیون اداری ، سیستم باشگاه ها ی ورزشی و مدارس ، دانشگاه ها و ... مددکار شما باشد . این شرکت هم اکنون با هدف تولید سریع ، امنیت و سرعت بالا و قیمتی بسیارمناسب به افزایش گستره فعالیت خود اهتمام ورزیده است.

با ایده آل وب ساز شما میتوانید گارانتی واقعی وب سایت را تجربه کرده و با اطمینان خاطر از پشتیبانی یک تیم حرفه ای بهره مند شوید